Toksyna botulinowa (BOTOKS)

Umów wizytę

obserwuj nas na instagram
obserwuj nas a facebook

logo interdent skórzewo . Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, na którym realizujemy szeroki zakres usług prywatnych oraz NFZ dla wielu pacjentów z Poznania, Skórzewa oraz całego regionu - od poznańskiego Grunwaldu, przez Plewiska, Luboń, Dopiewo, aż po Gorzów Wielkopolski

Kontakt

 

 

Skórzewo, Szkolna 35

 

516 513 513 

 

klinika@interdent.pl

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927

 

 

Toksyna botulinowa, powszechnie znana jako Botoks, jest naturalnym neurotoksynem stosowanym do redukcji zmarszczek mimicznych, łagodzenia migren, leczenia nadmiernego pocenia się oraz zwalczania bruksizmu. Podawana w mięśnie twarzy, botulina blokuje przewodzenie impulsów nerwowych, co skutkuje zapobieganiem skurczom określonych mięśni i powstawaniu zmarszczek na skórze.

 

Ten preparat przyczynia się do wygładzenia linii na obszarze czoła, wokół oczu, tzw. zmarszczek palacza, obniżonych kącików ust oraz zmarszczek na szyi. Procedura polega na podaniu niewielkich ilości preparatu w określone obszary twarzy.

 

Pierwsze rezultaty są zauważalne już po 3-4 dniach od zabiegu, osiągając pełen efekt po około 2 tygodniach. Efekty utrzymują się przez okres około 3-6 miesięcy.

Medycyna estetyczna Botoks