Implantologia

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927

Rejestracja telefoniczna:

516 513 513

Rejestracja online:

klinika@interdent.pl

ikona implanty

 

 

 

 

 

 

 

Implant to wszczep umieszczony w kości w miejsce utraconego zęba. Spełnia on rolę korzenia zęba i jest filarem dla odbudowy protetycznej, takiej jak korona lub most. Implanty są wykonywane w celu odbudowy pojedynczego zęba lub kilku zębów; możne je także stosować przy całkowitym bezzębiu.

 

 

 

🩺Jaki jest przebieg leczenia implantami?

 

W pierwszej kolejności pacjent jest konsultowany przez lekarza specjalistę. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta tworzony jest indywidualny plan leczenia oraz wykonywane są wszystkie niezbędne badania (w tym rentgenodiagnostyka).

 

Pozwala to na ocenę stanu przyzębia i kości, co z kolei umożliwia precyzyjne określenie planu leczenia i zestawu narzędzi, odpowiednio dobranych do każdego pacjenta.

 

 

🩺Sam zabieg polega na podaniu odpowiedniego znieczulenia, odsłonięciu kości i wykonaniu otworu w celu wprowadzenia wszczepu. Zwykle po kilku miesiącach (potrzebnych do stworzenia się zrostu implantu z kością pacjenta) wykonywana jest odbudowa protetyczna.

 

Porcelanowe korony protetyczne wykonywane są indywidualnie, by móc dostosowywać się do potrzeb zdrowotnych i estetycznych. Nie chodzi bowiem tylko o brak bólu, ale także o komfort i samopoczucie na co dzień.

 

 

 

✨Cieszymy się, że Stomatologia Interdent sp. z o.o. należy do grona Autoryzowanych Gabinetów Stomatologicznych ICX. Dziękujemy za zaufanie.

 

W ten sposób możemy tworzyć nowoczesną placówkę, oferującą wysoce profesjonalne usługi wykonywane na sprawdzonych materiałach, oraz wspierać naszych Pacjentów od momentu pierwszej wizyty, poprzez planowanie zabiegów, aż do profesjonalnego doradztwa na każdym etapie współpracy.

 

Życzmy samych sukcesów lekarzowi specjaliście Maciejowi Raczkowskiemu i całemu zespołowi.

 
 
 
 

 

logo