Kontakt

 

 

Skórzewo, Szkolna 35

 

516 513 513 

 

klinika@interdent.pl

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927

Umów wizytę

obserwuj nas na instagram
obserwuj nas a facebook

logo interdent skórzewo . Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, na którym realizujemy szeroki zakres usług prywatnych oraz NFZ dla wielu pacjentów z Poznania, Skórzewa oraz całego regionu - od poznańskiego Grunwaldu, przez Plewiska, Luboń, Dopiewo, aż po Gorzów Wielkopolski

O nas

Uśmiechy

Z przyjemnością dzielimy się historią naszej kliniki, która rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność w jednym skromnym gabinecie.

Od tamtej chwili nasza firma przeszła długą i inspirującą drogę.

 

Dziś z dumą prezentujemy Państwu naszą nowoczesną placówkę, składającą się z siedmiu komfortowych gabinetów, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.

Nasza historia to nie tylko historia biznesu, ale także rodziny.

Firma powstała z inicjatywy mojej Mamy - Barbary Marciniak, która rozbudowała klinikę dbając o każdy detal funkcjonalny i estetyczny poświęcając mnóstwo energii

i zaangażowania w ten plan.

Zgodnie z życzeniem Mamy od 2023 roku klinikę prowadzimy wspólnie z mężem - Maciejem. To partnerstwo dodaje nam sił i pasji do dalszego rozwoju.

 

Obecnie w naszej klinice oferujemy wszystko, co nowoczesna stomatologia ma do zaoferowania. 

Dysponujemy własną pracownią RTG z tomografią komputerową, korzystamy z mikroskopu i lup, co pozwala nam wykonywać precyzyjne zabiegi, z zachowaniem najdrobniejszych detali. Dodatkowo, posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym laser i skaner, co umożliwia nam stosowanie innowacyjnych metod leczenia, zapewniając jednocześnie pacjentom komfort i wygodę. Nasz zespół specjalistów jest przygotowany na wszelkie wyzwania, a jednocześnie zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu, tworząc poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

 

Jesteśmy przekonani, że nasza klinika to nie tylko miejsce medyczne, ale również przestrzeń, w której każdy pacjent może poczuć się swobodnie i komfortowo.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie, które stanowi motywację do ciągłego doskonalenia naszych usług.

 

     
Edyta Marciniak - Kurkowska

 

                         Maciej Kurkowski