Modelowanie ust

Mezoterapia igłowa

Toksyna botulinowa

(Botoks)

Umów wizytę

obserwuj nas na instagram
obserwuj nas a facebook

logo interdent skórzewo . Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, na którym realizujemy szeroki zakres usług prywatnych oraz NFZ dla wielu pacjentów z Poznania, Skórzewa oraz całego regionu - od poznańskiego Grunwaldu, przez Plewiska, Luboń, Dopiewo, aż po Gorzów Wielkopolski

Kontakt

 

 

Skórzewo, Szkolna 35

 

516 513 513 

 

klinika@interdent.pl

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927

Stymulatory tkankowe

Technologie w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna to sfera działalności medycznej, która dynamicznie rozwija się dzięki nowoczesnym technologiom. Wykorzystanie zaawansowanych urządzeń pozwala na uzyskanie precyzyjnych efektów przy minimalnej inwazyjności zabiegów.

Innowacje takie jak laseroterapia, ultradźwięki czy technologie oparte na świetle LED rewolucjonizują tradycyjne podejście do zabiegów odmładzających i korygujących. Dzięki nim, pacjenci mogą korzystać z bezbolesnych, szybkich i bardziej efektywnych terapii, które zaspokają ich oczekiwania estetyczne.

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest powszechnie stosowany w stomatologii estetycznej z uwagi na swoje właściwości wiążące wodę, co przekłada się na zwiększenie objętości tkankowej i wygładzenie zmarszczek. Jego zastosowanie w obrębie jamy ustnej, w szczególności w przypadku regeneracji nawilżenia śluzówki oraz poprawy konturu warg, jest szczególnie cenione przez pacjentów poszukujących kompleksowego podejścia do estetyki uśmiechu.

W odniesieniu do rewitalizacji tkanki dziąsłowej oraz leczenia recesji dziąsłowych, kwas hialuronowy wykorzystuje się jako substancję wspomagającą procesy regeneracyjne, dzięki czemu może nastąpić poprawa stanu zdrowia dziąseł oraz lepsze zabezpieczenie szyjek zębowych. Odpowiednio przeprowadzona terapia z użyciem kwasu hialuronowego w gabinecie stomatologicznym przyczynia się do odbudowy utraconego konturu dziąseł, co jest istotnym elementem w procesie zachowania harmonii estetycznej twarzy.

Wolumetria ust

Zależnie od indywidualnych potrzeb pacjenta, zabieg wolumetrii ust może przywrócić im odpowiednią objętość i kształt. Jest to procedura minimalnie inwazyjna, opierająca się na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, substancji dobrze tolerowanej przez organizm. Efekt po jej wykonaniu jest natychmiastowy, utrzymujący się przez wiele miesięcy, a sam zabieg odbywa się zazwyczaj w warunkach ambulatoryjnych.

kształt i objętość ust są wyjątkowo indywidualne.

Redukcja zmarszczek

Toksyna botulinowa, powszechnie znana jako Botox, jest często stosowana w redukcji dynamicznych zmarszczek mimicznych, szczególnie w okolicach czoła i oczu. Ze względu na swoje właściwości, toksyna ta tymczasowo relaksuje mięśnie, co skutkuje wygładzeniem skóry i zmniejszeniem widoczności zmarszczek. Bezpieczeństwo i efektywność zabiegu zależą od doświadczenia specjalisty oraz dokładności zastosowania preparatu.

 

Niezmiernie ważne są również metody wspomagające utrzymanie efektów zabiegów anti-aging, takie jak odpowiednia pielęgnacja skóry, zbilansowana dieta oraz unikanie czynników ryzyka, np. nadmiernego opalania. Profesjonalne podejście lekarza wymaga ciągłego dokształcania się i uważnego śledzenia trendów oraz innowacji w dziedzinie medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjenci mogą oczekiwać najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, które będą odpowiadały na ich indywidualne potrzeby oraz oczekiwania związane z poprawą jakości życia.