Kontakt

 

 

Skórzewo, Szkolna 35

 

516 513 513 

 

klinika@interdent.pl

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927

Umów wizytę

obserwuj nas na instagram
obserwuj nas a facebook
logo interdent skórzewo . Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, na którym realizujemy szeroki zakres usług prywatnych oraz NFZ dla wielu pacjentów z Poznania, Skórzewa oraz całego regionu - od poznańskiego Grunwaldu, przez Plewiska, Luboń, Dopiewo, aż po Gorzów Wielkopolski

Wykorzystujemy nowoczesny laser stomatologiczny Lasotronix Smart M Pro, który znalazł zastosowanie w niemal wszystkich dziedzinach stomatologii.

 

Urządzenie to korzysta z dwóch źródeł światła laserowego o długości fali 980 nm i 635 nm, a także oferuje regulowaną moc do 20 W, co sprawia, że jest to laser wszechstronny, znacznie poszerzający zakres dostępnych zabiegów w naszym gabinecie.

 

Innowacyjny laser jest wykorzystywany w chirurgii stomatologicznej i periodontologicznej, w endodoncji do dezynfekcji kanałów korzeniowych, a także w biostymulacji laserowej, fotoaktywnej dezynfekcji (PACT) i wybielaniu zębów.

 

To urządzenie o ogromnych możliwościach, zapewniające spektakularne efekty w przyspieszaniu procesu gojenia, zmniejszaniu bólu oraz obrzęków.

 

Laseroterapia skutecznie zapobiega różnym powikłaniom po zabiegach chirurgicznych.

 

Mikrochirurgia laserowa jest jednym z zastosowań, umożliwiając bezkrwawe operacje na tkankach miękkich.

 

Dzięki wysokiej mocy lasera i precyzji światłowodu, zabiegi te są doskonale kontrolowane. Rany powstałe w wyniku zabiegu goją się szybko dzięki jałowości miejsca cięcia.

 

Biostymulacja laserowa, wykorzystująca niską moc promieniowania laserowego, dostarcza energię do tkanek, wspomagając proces gojenia. Podnosi metabolizm, poprawia ukrwienie i przyspiesza wchłanianie wysięków, a także działa przeciwbólowo. Skutecznie wspomaga leczenie bólu pozabiegowego, krwiaków, chorób dziąseł, stanów po zabiegach chirurgicznych, zmian zapalnych na błonie śluzowej jamy ustnej i dolegliwości bólowych w stawach skroniowo-żuchwowych. Dodatkowo, nowoczesny laser stomatologiczny wspomaga regenerację uszkodzonych nerwów.

 

Fotoaktywna dezynfekcja wykorzystuje właściwości światła lasera do dezynfekcji kieszonek dziąsłowych lub kanałów korzeniowych. Podczas zabiegu stosowany jest specjalny żel aktywowany laserem, który uwalnia reaktywne formy tlenu, niszcząc bakterie, wirusy i grzyby. To skuteczne narzędzie w leczeniu różnorodnych zmian na błonie śluzowej.

 

Zalety laseroterapii w stomatologii:

 
 • Szybka diagnostyka

 • Skuteczna redukcja bakterii i stanów zapalnych

 • Mniej znieczulenia

 • Redukcja obrzęku i bólu

 • Chirurgia bez krwi i szwów

 • Szybsze gojenie

 • Regeneracja kości

 • Leczenie nadwrażliwości

 • Zabiegi bezpieczne i komfortowe

 • Szybsze gojenie pozabiegowe

 • Brak krwawienia przy większości zabiegów

 • Działanie przeciwbólowe

 • Możliwość usuwania bakterii bez zastosowania antybiotyków

 

 

nowoczesny laser stomatologiczny Lasotronix Smart M Pro, który znalazł zastosowanie w niemal wszystkich dziedzinach stomatologii.

Laseroterapia

Innowacyjny laser jest wykorzystywany w chirurgii stomatologicznej i periodontologicznej, w endodoncji do dezynfekcji kanałów korzeniowych, a także w biostymulacji laserowej, fotoaktywnej dezynfekcji (PACT) i wybielaniu zębów.