Interdent sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Interdent sp. z o.o..

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank.

Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Szanowny Pacjencie, jeśli brakuje Ci środków na opłacenie niezbędnego zabiegu jednorazowo, nie ma powodu do obaw.

W naszej klinice oferujemy możliwość skorzystania z usług na raty, co pozwala na realizację wszystkich naszych usług bez konieczności obciążania domowego budżetu.

Możemy udzielić pożyczki na różne procedury, takie jak implanty, leczenie kanałowe, protetyka i wiele innych.

 

Teraz w ofercie promocyjnej 10 rat 0%. RRSO 0%

 

Warunki płatności ratami są ustalane indywidualnie w naszej klinice, a istnieje także opcja sfinansowania części zabiegu i opłacenia drugiej części gotówką.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z recepcją naszej kliniki.

Zabiegi stomatologiczne oraz medycyny estetycznej na raty

Umów wizytę

obserwuj nas na instagram
obserwuj nas a facebook

logo interdent skórzewo . Nasze gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, na którym realizujemy szeroki zakres usług prywatnych oraz NFZ dla wielu pacjentów z Poznania, Skórzewa oraz całego regionu - od poznańskiego Grunwaldu, przez Plewiska, Luboń, Dopiewo, aż po Gorzów Wielkopolski

Kontakt

 

 

Skórzewo, Szkolna 35

 

516 513 513 

 

klinika@interdent.pl

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Właścicielem strony jest INTERDENT Sp. z o.o. z siedzibą w Skórzewie, ul. Szkolna 35, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000121481, NIP 7772663247, REGON 634362927